ARESSWORLD HAKKINDA

BİZ

Tedarik sektöründeki güçlü çözüm ortakları ve uzmanlaşmış kadrosu ile, hızlı, güvenilir, kaliteli , alternatifli geniş ürün yelpazesi ile hizmet sunan firmamız, müşterilerimizde ‘Tam Memnuniyeti’ sağlamayı misyon edinmiştir.

Bugün Türkiye’nin önde gelen sanayi ve ticaret kuruluşları da içinde olmak üzere 200’ü aşan kurumsal müşterisine tedarik, satış ve destek hizmetlerini İstanbul ve Türkiye genelinde vermektedir.Kurumsal müşteri portföyünü gün be gün artırarak satış ağını genişleten AressWorld satış ve satış sonrası hizmetlerde de kaliteden ödün vermeden gerekli çalışmaları yapmaktadır.

10 yıla dayanan tecrübesi ile AressWorld  sürekli iyileşme ilkesi ile hizmet anlayışını her geçen gün yükselterek  7/24  müşterilerinin yanında olmayı sağlayacak e-ticaret (www.aressworld.com)  ve yapay zeka teknolojilerini bünyesine katmakta ve müşterilerine yenilikçi hizmetler  sunmaktadır.

Bu Misyon için çalışırken  İLKELERİMİZ:

Bilgi ve Bilgeliğe önem veririz.

Adanmışlık ilkesiyle müşterilerimize işimize adanmış olarak en kaliteli hizmeti sunmaya çalışırız.

Sürdürülebilirlik esasında fiyat, maliyet ve hizmette istikrarı sağlamaya azami özen gösteririz.

İlkerler ve etik değerlerden ödün vermeyiz. İlkeler can damarlarımızdır.

Tutarlılıktan taviz vermez değişen ve gelişen müşteri beklentilerini dikkate alarak ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirmeyi ve bu kültürü destekleriz.HAKKIMIZDA6.jpg (45 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.